lt_LT
  • en_US
  • ru_RU

Operation Clean Sweep

UAB "Transtira Transport" jau trejus metus dalyvauja ir remia "Operation Clean Sweep ®" (OCS) programą.

Programoje "Operation Clean Sweep®" (OCS) ir vadove pateikiamos gairės plastikų perdirbimo, gamybos ir transportavimo procesų vadovams, kaip sumažinti atsitiktinius granulių, dribsnių ir miltelių nuostolius iš procesų ir jų patekimą į aplinką. Mikroplastiko plitimas ypač svarbus faunai, t. y. paukščiams, žuvims ir gyvūnams, kurie juos praryja, o tai gali turėti neigiamą poveikį jų sveikatai ir gyvybei. Siekdami įgyvendinti OCS principus savo versle, parengėme reikiamus planus (kaip Rizikos mažinimo planą, skirtą užkirsti kelią plastiko granulių išsiliejimui ir (arba) praradimui bei jų pasikartojimui ir spręsti jų problemą) ir gaires, nuosekliai mokome savo darbuotojus ir stengiamės motyvuoti savo darbuotojus bei subrangovus aktyviai dalyvauti šioje programoje.

Raginame visas su mumis bendradarbiaujančias įmones prisijungti prie šios programos pasirašant deklaraciją ir įgyvendinant OCS programą.

Laukas yra privalomas Per mažas simbolių kiekis Neteisingas El. pašto formatas Slaptažodžiai nesutampa Toks vartotojas jau egzistuoja